Přečtěte si, co o nás napsali naši zákazníci

27/02/2022

Mibrands

Firma je sice vytížená, ale vyplatilo se počkat. Tříčlenná parta pod vedením V. Vlčka (+ David a Saša) bez nadsázky dřeli jak Bulhaři :-). Plot nám udělali precizně za den, a to i přes komplikace spojené mj. s kutáním děr do základů, o kterých jsme nevěděli. Jsou to profíci… Jednoznačně doporučuji a ještě jednou touto cestou děkuji. Mibrands

24/01/2022

Martin Havel

V květnu jsem si u firmy Petra Harašty objednal betonový plot, včetně jeho realizace. Vzhledem k jejich vytíženosti, jsem dostal termín až za 3 měsíce. Komunikace ohledně cenové nabídky, termínu a realizace stavby probíhala p. Špačkem. Ten nejen, že přijel na místo, ale poradil mi i mírné vylepšení. V dohodnutý termín přijela na místo parta pod vedením p. Vlčka. S tím jsem se během dne domlouval na mírných úpravách, které ho napadly a které se ukázaly jako přínosné. Kompletní realizaci stihli ještě dřív, než se původně předpokládalo. Protože jsem puntičkář, vzal jsem si vodováhu a přeměřil jsem některé plotové sloupky. Všechny byly přesně "ve váze". Tuto firmu jsem si vybral i proto, že si betonové desky sami vyrábějí a spáry mezi deskami, a v některých místech i mezi deskou a sloupkem, promazávají betonem. Není tam tedy žádná vůle a desky sedí na pevno.

27/02/2022

Josef Hrůza

Perfektní práce a rychlá domluva. Kvalitně postavený plot. Děkuji a doporučuji.

09/03/2022

Tomáš Adam

Ploty od této firmy mohu vřele doporučit. Ploty nám byly realizovány v prosinci na vysočině. Měli jsme z toho trochu obavy skrz mráz atd., ale úplně zbytečně. Přijeli dvě party, jedna pod vedením pana Vlčka a druhá pana Poláka. Klobouk dolu, oba pánové profesionální, nic pro ně nebyl problém, za jeden den plot nádherný hotový, veškeré požadavky splněny, super !!! Mohu jen doporučit.

12/01/2022

Michal Brandejs

Firma je sice vytížená, ale vyplatilo se počkat. Tříčlenná parta pod vedením V. Vlčka (+ David a Saša) bez nadsázky dřeli jak Bulhaři :-). Plot nám udělali precizně za den, a to i přes komplikace spojené mj. s kutáním děr do základů, o kterých jsme nevěděli. Jsou to profíci... Jednoznačně doporučuji a ještě jednou touto cestou děkuji.

06/03/2022

Kateřina Nezvedová

Moc děkujeme, 80m plotu parádní práce, v této době mají hodně realizací i tak nám vyšli vstříct, 4 ks ploten byly poškozené(nijak zvláštně trošku škráblé) do 14 ti dnů vyměněné. Doporučujeme!

04/02/2022

Andrea Görlichová

Od včerejška máme nový betonový plot a maximální spokojenost. I přes nepřízeň počasí, které nám od pondělí nepřálo,studený vítr a občasné sněžení, parta p.Poláka předvedla zručnost a dobrou spolupráci celého týmu. Přejeme další spokojené zákazníky.

14/03/2022

Jana Durackova

Moc děkujeme za perfektně odvedenou práci fi Harašta, speciálně Kubově partě (fakt mistři). Plot je přesně podle představ, rychlá montáž a super parta lidí 👍. Jsme moc spokojení a všem mužem pouze doporučit. DEKUJEME …

18/02/2022

Ondřej Koukal

Plot i za nepříznivých podmínek zvladla parta pod vedením pana Poláka opravdu skvěle. Plot se nám velmi líbí a jsme nad míru spokojeni. Skvělá komunikace a profesionální přístup.

20/01/2022

Blanka Opravilová

Musim moc moc poděkovat firmě Harašta za perfektne odvedenou práci, před nedávnem jsem dostala kontakt na tuto firmu od známého a udelala jsem opravdu moc dobře. Perfektní domluva s celým kolektivem, parta P. POLÁKA naprosto fantastická! Slušní lidé, usměvaví a neskutečně pracovití. Všem doporučuji a rozhodně zase v budoucnu budeme volit tuto firmu. Kezby byly takové firmy všechny. Dekuji!

18/11/2023

Tomáš Theimer

Veliká spokojenost s p.Špačkem, jak rychle našel termín k realizaci plotu. Také velké díky Vaškovi s klukama, kteří to zmákly výborně a opravdu rychle.Velké poděkování všem,kdo se na realizaci podíleli :-)

11/09/2023

Radka Krejčová

Dobrý den, dne 17.8.2023 u nás prováděl oplocení pan Václav Vlček se svojí skupinou. Děkujeme za vstřícnou komunikaci s Vaší firmou a zvlášť za příjemné jednání pana Vlčka, kvalitní montáž a rychlou práci Vašich pracovníků na místě. Takové jednání a práce si zaslouží doporučení pro případné zájemce. Krejčovi, Dobšice u Znojma.

01/12/2022

Eva Šmídlová

Neuvěřitelné pracovní nasazení, sehraný kolektiv velmi šikovných lidí. pod vedením p. Vlčka 45 m betonového plotu v docela složitých podmínkách za 1 den. Velká spokojenost s jejich prací.

Prohlédněte si naše provedení

Máme za sebou mnoho povedených realizací a ještě více před sebou

Naše služby

Výroba a prodej betonových výrobků

Výroba a prodej betonových výrobků

Výroba,  prodej a montáž  betonového oplocení

Výroba, prodej a montáž betonového oplocení

Výkopové práce  spojené s montáží  plotu

Výkopové práce spojené s montáží plotu

Konzultační a poradenské  služby při montáži  betonových plotů

Konzultační a poradenské služby při montáži betonových plotů

Výroba, prodej a rozvoz betonových směsí

Výroba, prodej a rozvoz betonových směsí

Rozvážka zboží po celé ČR

Rozvážka zboží po celé ČR

Vápenný výkvět

Zjistit více šipka

Máte dotaz? Napište nám

Dejte nám vědět, do 24h se Vám ozveme.

Raději voláte?

Zavolejte nám

telefon +420 724 132 899

Nebo se k nám zastavte

Prodejna

adresaNová Ves 53
Pohořelice 691 23
(areál bývalého Státního statku)
otevírací dobaVšední dny 7.00 — 16.30
Sobota 7.00 — 12.00

Nabízíme různé služby pro různé potřeby.

Prohlédněte si je všechny!