Přečtěte si, co o nás napsali naši zákazníci

27/02/2022

Mibrands

Firma je sice vytížená, ale vyplatilo se počkat. Tříčlenná parta pod vedením V. Vlčka (+ David a Saša) bez nadsázky dřeli jak Bulhaři :-). Plot nám udělali precizně za den, a to i přes komplikace spojené mj. s kutáním děr do základů, o kterých jsme nevěděli. Jsou to profíci… Jednoznačně doporučuji a ještě jednou touto cestou děkuji. Mibrands

24/01/2022

Martin Havel

V květnu jsem si u firmy Petra Harašty objednal betonový plot, včetně jeho realizace. Vzhledem k jejich vytíženosti, jsem dostal termín až za 3 měsíce. Komunikace ohledně cenové nabídky, termínu a realizace stavby probíhala p. Špačkem. Ten nejen, že přijel na místo, ale poradil mi i mírné vylepšení. V dohodnutý termín přijela na místo parta pod vedením p. Vlčka. S tím jsem se během dne domlouval na mírných úpravách, které ho napadly a které se ukázaly jako přínosné. Kompletní realizaci stihli ještě dřív, než se původně předpokládalo. Protože jsem puntičkář, vzal jsem si vodováhu a přeměřil jsem některé plotové sloupky. Všechny byly přesně "ve váze". Tuto firmu jsem si vybral i proto, že si betonové desky sami vyrábějí a spáry mezi deskami, a v některých místech i mezi deskou a sloupkem, promazávají betonem. Není tam tedy žádná vůle a desky sedí na pevno.

27/02/2022

Josef Hrůza

Perfektní práce a rychlá domluva. Kvalitně postavený plot. Děkuji a doporučuji.

09/03/2022

Tomáš Adam

Ploty od této firmy mohu vřele doporučit. Ploty nám byly realizovány v prosinci na vysočině. Měli jsme z toho trochu obavy skrz mráz atd., ale úplně zbytečně. Přijeli dvě party, jedna pod vedením pana Vlčka a druhá pana Poláka. Klobouk dolu, oba pánové profesionální, nic pro ně nebyl problém, za jeden den plot nádherný hotový, veškeré požadavky splněny, super !!! Mohu jen doporučit.

12/01/2022

Michal Brandejs

Firma je sice vytížená, ale vyplatilo se počkat. Tříčlenná parta pod vedením V. Vlčka (+ David a Saša) bez nadsázky dřeli jak Bulhaři :-). Plot nám udělali precizně za den, a to i přes komplikace spojené mj. s kutáním děr do základů, o kterých jsme nevěděli. Jsou to profíci... Jednoznačně doporučuji a ještě jednou touto cestou děkuji.

06/03/2022

Kateřina Nezvedová

Moc děkujeme, 80m plotu parádní práce, v této době mají hodně realizací i tak nám vyšli vstříct, 4 ks ploten byly poškozené(nijak zvláštně trošku škráblé) do 14 ti dnů vyměněné. Doporučujeme!

Prohlédněte si naše provedení

Máme za sebou mnoho povedených realizací a ještě více před sebou

Naše služby

Výroba a prodej betonových výrobků

Výroba a prodej betonových výrobků

Výroba,  prodej a montáž  betonového oplocení

Výroba, prodej a montáž betonového oplocení

Výkopové práce  spojené s montáží  plotu

Výkopové práce spojené s montáží plotu

Konzultační a poradenské  služby při montáži  betonových plotů

Konzultační a poradenské služby při montáži betonových plotů

Výroba, prodej a rozvoz betonových směsí

Výroba, prodej a rozvoz betonových směsí

Zjistit více šipka

Máte dotaz? Napište nám

Dejte nám vědět, do 24h se Vám ozveme.

Raději voláte?

Zavolejte nám

telefon +420 724 132 899

Nebo se k nám zastavte

Prodejna

adresaNová Ves 53
Pohořelice 691 23
(areál bývalého Státního statku)
otevírací dobaVšední dny 7.00 — 16.30
Sobota 7.00 — 12.00

Nabízíme různé služby pro různé potřeby.

Prohlédněte si je všechny!