CZ SK PL
KalkulátorVíce informacíZkusit Betonové plotyVíce informacíVíce informací Stříšky a zákryty na zídkyVíce informacíVíce informací Betonové skruže a poklopyVíce informacíVíce informací

Rozvoj LZ ve společnosti Harašta

Rozvoj LZ ve společnosti Petr Harašta

Registrační číslo projektu:

CZ.1.04/1.1.02/35.01705

 

Naše společnost zahájila dnem 1. 12. 2011 spolupráci s Evropským sociálním fondem na projektu s názvem Rozvoj LZ ve společnosti Petr Harašta. Na webových stránkách společnosti budou postupně uveřejňovány informace o průběhu tohoto projektu.

 

Cílem projektu je zvýšení kvalifikační úrovně kompetencí zaměstnanců společnosti Petr Harašta, jejich adaptability, konkurenceschopnosti a to prostřednictvím vzdělávání. Zaměstnanci společnosti si posílí a doplní své znalosti v technologických postupech. Administrativní pracovníci si zvýší své znalosti v oblasti počítačových dovedností. Vedení společnosti se zase bude prostřednictvím školení zlepšovat v prodejních dovednostech. Vzhledem k nutnosti komunikace zaměstnanců se zahraniční klientelou budou také probíhat jazyková školení. Tento komplexní přístup by měl zajistit rozvoj kvalifikace a kompetence jednotlivých zaměstnanců a zajistit udržitelnost pracovních míst.

 

Podrobnosti a odkazy:

Evropský sociální fond

Manuál vizuální identity OP LZZ

 

loga